تور لحظه آخری روسیه

روسیه که پهناورترین کشور جهان است که در شمال اوراسیا قرار دارد که با تمام پهناوریش ، کافیست با تور تابستانی و تور لحظه آخری روسیه به آنجا سفر کرد تا این عظمت را از نزدیک مشاهده نمود.

روسیه کشوری فوق العاده، با فرهنگ و تاریخی بی مانند همراه با معماری خاص و زیبایش و چشم انداز هایی است که برای همه الهام بخش بوده ، همچنین تأثیر گذاری این کشور را نباید بر روی نقاشان و شاعران بسیار نادیده گرفت.

 کسانی که به تور روسیه سفر می کنند با گنجینه ای ارزشمند از خاطرات شیرین سفر به روسیه به کشور خود باز می گردند. پس با تور لحظه آخری روسیه همراه شوید تا سفری دل انگیز و جذاب برای خود و خانواده خود رقم بزنید.

همانطور که گفتیم ، به دلیل وسعت و پهنای روسیه این کشور دارای آب و هوای مختلفی است که مورد علاقه بسیاری از سفر دوستان شده ، این کشور آب و هوای قاره ای دارد و اما اگر از سرمای روسیه شنیده اید باید گفت که هر چه به طرف شرق این کشور رویم هوا سردتر می شود.

حداکثر دمای هوای مسکو و سن پترزبورگ که یکی از زیباترین ، اصلی ترین و پر طرفدارترین تورهای لحظه آخری و تور تابستانی را به خود اختصاص داده ، در تابستان 32 درجه و کمترین دما در زمستان منفی25 درجه سانتیگرد می باشد.مناطق جنوبی این کشور مثل سوچی با آب و هوای نیمه گرمسیری خود نیزاز مقاصد محبوب گردشگری امروزه بشمار می آیند شما را مجذوب خود خواهد کرد.