تور مسکو

مسکو پایتخت کشور روسیه است ، این شهر بزرگ‌ ترین و مهم‌ ترین شهر روسیه و یکی از بزرگ‌ ترین کلان‌ شهرهای قارهٔ اروپا می‌ باشد که سفر به آن را با تور لحظه آخری مسکو پیشنهاد میکنیم ، البته که در تور روسیه ، تور شهرهایی چون مسکو و سن پترز بورگ به دفعات دیده میشود که دلایل آن هم پر اهمیت بودن این شهرهای بزرگ است.

همچنین مسکو مرکز سیاسی، اقتصادی، مذهبی، تاریخی، مالی، آموزشی و حمل و نقل فدراسیون روسیه‌است.

این شهر در کنار رودخانه مسکو و در ناحیه فدرال روسیه که جز روسیه اروپایی محسوب می‌ شود، واقع شده‌ است، حتمأ باید این شهر را ببینید تا از زیبایی های آن به لذت ببرید.

مسكو شهری چند ملیتی ست. از اولين خارجی هایی كه در مسكو ساكن شدند بايد به يونانی ها ( ساكنان بيزانس آن زمان )، نام برد كه مذهب ارتدكس را با خود به مسكو آوردند و در طی دهه‎ های اخير تعداد خارجيان ساكن در مسكو بيشتر نیز شده است كه دانشجويان اكثريت آنها را تشكيل می ‎دهند و جالبتر آن است که بدانید در سال‎های اخير به تعداد دانشجويان ايرانی مقیم روسیه افزوده شده است .

همانطور که عنوان کرده بودیم روسیه ، قدمتی تاریخی را داراست خصوصأ از لحاظ معماری های زیبا و خاص ، مجتمع‎های ساختمانی در مسکو به انواع گوناگون هستند که به دوره ‎های مختلف تعلق دارند.

تور لحظه آخری مسکو پیشنهاد ما است ، چرا که  تور مسکو به باغ های زیبا ,موزه ها و کلیساهای بی نظیرش شهرت خوبی نزد گردشگران دنیا یافته است یک شهر خوب گردشگری که معماری فوق العاده اش همه را متعجب کرده است و دیدن مکان های زیبای مسکو آن چنان فریبنده است که ممکن است شما را در سفرتان میخ کوب کند این زیبایی ها بی حد و مرز خواهند بود و سفری رویایی را برایتان رقم خواهد زد ،