در تور لحظه آخری و تور تابستان کوش آداسی ، در این مقاله همراه ما باشید که تا جاذبه های گردشگری تور کوش آداسی را به شما ارائه دهیم.

در ابتدای مقاله به این موضوع اشاره کنیم که با انتخاب تور لحظه آخری کوش آداسی میتوانید تمامی این جاذبه ها را در ازای پرواز و سفری ارزان تر ببینید و از آن لذت ببرید.

حتمأ فراموش نشود که قبل از سفر ، تفریحات تور خود را نیز در نظر داشته باشید تا سفری هرچه دل انگیز تر را تجربه کنید.

یکی از معروف تر این جاذبه های گردشگری کوش آداسی ، جزیره کبوتر است که جزیره ایست زیبا که دژهای بیزانسی قرن 13 با برج و باروهای قرن 19 در آن قرار گرفته و محیطی تاریخی را رقم میزند که میتوانید در آنجا غروب آفتاب را به زیبایی تماشا کنید.

دیگری پرین است ! این شهر که در قرن 2 میلادی متروکه شد، ستاره ای درخشان همچون معبد آتن دارد که به سبک آیونی طراحی شده و دیدن آن برای شما عجیب و هیجان انگیز خواهد بود ، شهری که همچون شهر پریان در گذشت و انگار قسمتی از داستانهاست.

میلتوس یک مکان دیگریست که دژهای بیزانسی و بقایای معبد آپولو از دیدنی های میلتوس هستند. حمام های فاستینا، کاروانسرا، بقایای شهر رومی و... نیز از دیگر جاذبه های این بخش هستند. 

موارد دیگری نیز همچون ساحل بانوان که دارای تفریحات جذاب آبی و بندرگاه و مراکز خرید به روز آن نیز وجود دارند که بسیار بسیار خاطره انگیز خواهد بود.

تا پا به کوش آداسی نگذارید نمیتوان از جزایر کوچک اطراف آن ، غذاها ، غار اصحاب کهف و ....سخن به میان آورد ، زیرا که دیدنی ها برای دیدن است.