همه ما سفر به ترکیه را دوست داریم ، نزدیکی به ترکیه و رابطه خوبشان با گردشگران و غذاهای لذیذشان که به ذائقه ایرانی خوش می آید ، تور ترکیه را برایمان جذاب نموده است.آنتالیا شهر ساحلی زیبا در جنوب ترکیه و در کنار دریای مدیترانه است که حسابی علاقه مندان تور لحظه آخری را به خود جلب کرده ، همچنین در این تور لحظه آخری آنتالیا میتوانید بهترین تفریحات را با هزینه ای کم داشته باشید.

آنتالیا علاوه بر داشتن سواحل زیبا و آرام، دارای تاریخ باستانی می‌ باشد. قرارگرفتن این شهر بین کوه‌ های سه هزار متری تاروس از یک طرف و دریای مدیترانه از طرف دیگری زیبایی چشم‌ نواز و آی و هوای مناسبی را به آن بخشیده است 

در آنتالیا پلاژها و آثار باستانی فراوانی قرار دارد که این شهر ، همانطور که میدانید ، تبدیل به یکی از بزرگترین شهرهای توریستی ترکیه نموده است. 

در تور آنتالیا ، به غیر از مکانهای فوق العاده تاریخی آن که ارزش فراوان دارند ، تفریحات جذابی نیز برای گردشگران در نظر گرفته اند.

البته بازی گلف، قایق‌ سواری، شنا و غواصی، خرید در بازارها و پاساژهای لوکس ، سفر با خودروی جیپ در جنگل‌ ها و اطراف شهر و اسب‌ سواری از فعالیت‌ های مورد علاقه و محبوب اغلب گردشگران در این شهر هستند اما نمیشود موارد دیگری را در نظر نگرفت ، همچنین پارک های آبی و مکانهای تفریحی بسیاری در نقاط مختلف آنتالیا نیز برای سفری دل انگیز تر وجود دارند.