کشور چین جز 5 کشور اول گردشگری دنیا محسوب می شود. شاید به جرأت میتوان گفت جزو کشورهاییست که باید آن را قبل از هر اتفاقی ببینید ، چین که پر جمعیت ترین کشور دنیا و پر از رمز و راز ، برای هر گردشگر و توریستی ، کنجکاوی انگیزه ایجاد می کند.

این کشور بیشترین مساحت و جمعیت آسیا در قسمت شرقی را به خود اختصاص داده و از تنوع اقلیمی و فرهنگی گرفته تا تنوع معماری و همچنین آداب و رسوم آنها که بسیار دیده و شنیده شده است ، همه برای ایجاد لحظاتی شگفت انگیز برای یک سفر کافی است.

چین دارای افسانه های بسیار می باشد.  تاجران به این کشور لقب سرزمین ممکن ها داده اند که جای شگفتی برای گردشگران داشته ! چرا که هرچه تصور کنید، مردمان سخت کوش تصورات شما را می سازند.

برترین تور به شما نیز در قسمت تور لحظه آخری خارجی ، تور چین را پیشنهاد میکند که به دلیل زیبایی های این کشور ، اگر با تورلحظه آخری چین همراه شوید ، با هزینه کمتر یکی از بهترین سفرها را در پیش رو خواهید داشت.

اما آیا میدانید چه زمان مناسب برای سفر با تور چین است ؟! باید پاسخ داد که به دلیل وسعت این کشور، آب و هوا آن در تمام فصول مناسب سفر می باشد. اما فصل بهار و پاییز بهترین فصول برای گردشگران و بخصوص افرادی هست که اولین بار به کشور چین سفر می کنند و در انتظار زیبایی های چین هستند ، در این دو زمان ، چین را بیشتر از پیش زیبا و دل انگیز میبینید..

 به طور مثال از ژانویه تا فوریه (بهمن تا اسفند) . بهترین مقصد گردشگری برای تور چین ، فستیوال بین المللی هاربین Harbin می باشد. منطقه هاینانگ چین یکی از مناطق توریستی در چین می باشد که در فوریه (اسفند ماه) هوای خنک و دلپذیری دارد. ماه آوریل (اردیبهشت) بهترین زمان سفر به استان Guilin برای تماشای درختان شکوفه گیلاس می باشد.