تور ارمنستان

سالانه گردشگران زیادی از سرتاسر جهان و البته ایران با تور لحظه آخری ارمنستان به ارمنستان سفر می‌کنند. 

در تور ارمنستان کار‌هایی که گردشگران می‌ توانند در سفر خود به ارمنستان انجام دهند، به فصل سفر و علایق آن‌ها بستگی دارد.

اگر در تابستان به این کشور سفر کنید، با هوایی گرم و البته خشک مواجه خواهید شد و میانگین دمای آن نیز در این مدت 18 تا 35 درجه سانتیگراد است و گاهی شاهد بارش باران نیز خواهید بود. در تابستان این آب و هوای گرم بیشتر در پایتخت ارمنستان به چشم می‌خورد ولی گردشگران می‌توانند در تابستان نیز در مناطق اطراف این کشور روز‌های بسیار خوبی داشته باشند و شرایط هوایی به شکلی است که شاید شب‌ها نیاز به لباس گرم باشد. اما زمستان در ارمنستان در مناطق مختلف فرق می‌کند. پایتخت این کشور زمستان‌های چندان سردی ندارد اما گاهی شاهد روز‌های برفی در این شهر هستیم. میانگین دما در این منطقه 2 تا منفی 10 است. در سایر مناطق این کشور و استراحتگاه‌های اسکی، زمستان‌های بسیار سردی را تجربه خواهید کرد و بدون داشتن لباس گرم، شرایط خوبی نخواهید داشت.

ارمنستان یکی از کشور‌های باستانی و منحصر به فرد در منطقه قفقاز است و برای سفر بسیار مناسب ، این کشور سرزمین کوچکی دارد و گردشگران در آن فرصت‌ های بسیاری برای تفریح دارند.

اهمچنین دارای کوه‌ های زیبایی است و مناطق باستانی آن نیز بسیار دوست‌ داشتنی هستند. غذاهای خوشمزه، مکان‌ های مهیج و سایر بخش‌ های این کشور دلایلی هستند که سالانه گردشگران زیادی از سرتاسر جهان و البته ایران با تور لحظه آخری ارمنستان به ارمنستان سفر می‌کنند.