تا چندی پیش ، حتی گرجستان را در نقشه ها نمیدیدم ، اما از آنجا که دارای مناطق و زیبایی های بیشماریست ، در صدد امضای توافقنامه ای برای جذب توریستها بر آمد و امروزه به راحتی یکی از تورهای مورد علاقه ، تور لحظه آخری گرجستان است  و امروزه صنعت گردشگری بخش عمده ای از اقتصاد گرجستان را تشکیل میدهد.

تنها در ده سال پیش ، بیش از یک میلیون توریست میلیون ها دلار را به اقتصاد کشور تزریق کردند که این میزان دو برابر درآمد ارمنستان و سه برابر درآمد آذربایجان از صنعت توریسم بوده.

با این حال کشور گرجستان هنوز در مقایسه با کشورهای توریستی مطرحی مانند همسایه جنوبی خود، ترکیه، جذابیت کمی را در بین گردشگران بین المللی داراست. اما نباید فراموش کرد که اقتصاد رو به رشد و برنامه ریزی های هدفمند  گرجستان در سالهای اخیر به منظور جذب توریست، آینده متفاوتی را برای این کشور ترسیم کرده بود که در حال حاضر شاهد به تحقق پیوستن آن در تور گرجستان هستیم . 
پتانسیل گردشگری کشور گرجستان را میتوان عمدتأ در دو بخش جستجو کرد:  آثار تاریخی و مناطق سرسبز  و سواحل غربی.

تور تابستان گرجستان و تور گرجستان نیز یکی دیگر از آفرهای پیشنهادی ما میباشد که بسیار جذاب خواهد بود.

کشور گرجستان یکی از کشورهای تاریخی منطقه به شمار می آید و بعد از کشور ارمنستان از نظر تاریخی قرار گرفته است.

باتومی که امروزه شهرت دارد ، در کنار جذابیتهای توریستی، بندر باتومی از مراکز صدور نفت و از بندرهای مهم دریای سیاه و دارای باراندازهای بزرگ است و با راه آهن به بندر باکو متصل است.